Simplitude ByMe™ – HIV isetestimine

31.99

Lihtne HIV enesetest kiireks ja täpseks tulemuseks. Simplitude™ ByMe™ on maailma esimene kõik-ühes HIV-i enesetest, mis on loodud selleks, et muuta kodune testimine lihtsamaks. Simplitude™ ByMe™ on nüüd saadaval HIV-i enesetestina, et lihtsustada kodus kiiret ja mugavat testimist ilma meditsiiniasutust külastamata.

Laos (1-3 päeva tarneaeg)

Compare
SKU: 2000001 Kategooria:

Kirjeldus

01. Kiire testi tulemus

Simplitude™ ByMe™ HIV-test on lihtne ja tõhus test, mis aitab teil kodus 99,6% täpsusega testida kõigest 15 minutiga.

02. Diskreetne kohaletoimetamine

Qtest.lv väärtused privaatsus. Seetõttu toimetatakse sperma kvaliteeditesti saadetised mittekirjeldavas, neutraalses pakendis otse teie koju.

03. Lihtne, mugav ja selge kasutada

Universaalne disain võimaldab teil teha HIV-testi 3 lihtsa sammuga – pistke sõrme, kasutage seadet vere kogumiseks ja kandke see enne vedeliku lisamist testribale. See on lihtne, kiire ja täpne.

04. Tähelepanu!

See on ühekordne HIV-antikehade sõeltest ja ei pruugi tuvastada hiljutist nakatumist. Kui te arvate, et olete hiljuti HIV-ga kokku puutunud ja teie testi tulemus on negatiivne, testige uuesti 3 kuu pärast. Lisateabe saamiseks võtke ühendust oma tervishoiutöötajaga.

05. HIV sümptomid

HIV-i sümptomid võivad inimeselt inimesele olla väga erinevad, kuid kõige sagedasemad sümptomid varajase HIV-i puhul on järgmised:

  • gripilaadsed sümptomid, nagu palavik, peavalu, lihasvalu ja kurguvalu, mis võivad ilmneda 2-4 nädala jooksul pärast nakatumist.
  • Lööve kehal, näol või kaelal
  • Paistes lümfisõlmed
  • Väsimus
  • Liveldus
  • Kõhulahtisus
  • Suu- või suguelundite haavandid

Paljudel HIV-nakatunutel ei pruugi aga aastaid pärast esialgset nakatumist mingeid sümptomeid ilmneda. Mõnel juhul võivad sümptomid ilmneda alles 10 aastat hiljem.