De Tester™ – klamüüdia enesetest naistele

21.99

De Tester™ Chlamydia enesetestiga saavad naised hõlpsasti kontrollida, kas nad on nakatunud kõige levinumasse sugulisel teel levivasse nakkusesse – Chlamydia trachomatisesse. See Chlamydia enesetest sobib emakakaelaproovide võtmiseks ja seetõttu võivad seda kasutada ainult naised.

Laos (1-3 päeva tarneaeg)

Compare
SKU: 2000003 Kategooria:

Kirjeldus

01. Kiire testi tulemus

See test tuvastab kiiresti ja lihtsalt Chlamydia trachomatis’e, kasutades vatitampooni. Kiire ja usaldusväärne: lihtne teostada, kiireid tulemusi turvalises keskkonnas.

02. Mis on klamüdioos/klamüüdia?

Klamüüdia on kõige levinum suguhaigus. Kõige suurem risk on inimestel, kes vahetavad sageli seksuaalpartnereid. Klamüüdia on sageli asümptomaatiline, kuid sellel võivad olla tõsised tagajärjed, nagu pimedus ja isegi viljatus. Ka emad võivad klamüüdiaid edasi anda oma sündimata lastele. Eriti oluline on nakkuste ravi raseduse ajal. Aptuveni 50 % inficēto māšu infekciju nodod jaundzimušajam. Kõige sagedasemad tüsistused imikutel on silmade limaskesta põletik ja kopsupõletik.

04. Tähelepanu!

Pange tähele: see klamüüdiatest on mõeldud ainult naistele. Testi ei tohi kasutada rasedatel naistel. Kui olete rase, võtke ühendust oma perearstiga.

05. Klamüüdia sümptomid

Klamüüdia: Klamüüdia on sugulisel teel leviv nakkus, mida põhjustab bakter Chlamydia trachomatis. Klamüüdia sümptomid võivad olla erinevad, kuid paljudel klamüüdiahaigetel võivad sümptomid puududa. Kui sümptomid ilmnevad, võivad need olla järgmised:

  • Vaginaalne või peenise väljavoolamine
  • Valulik urineerimine
  • Ebanormaalne tupeverejooks (naistel)
  • Valu või verejooks seksuaalvahekorra ajal (naistel)
  • Munandite valu või turse (meestel)

Kui olete olnud seksuaalselt aktiivne ja teil on mõni neist sümptomitest, on oluline teha test, et välja selgitada, kas olete nakatunud sugulisel teel levivasse haigusse. Varajane ravi võib ära hoida tõsiseid terviseprobleeme ja aidata peatada nakkuste leviku teistele.