Teeme kiirtestid arusaadavaks ja ligipääsetavaks

Pakume üht suurimat IVD (in vitro diagnostika) toodete valikut Eestis, mis võimaldab kiiret ja tõhusat tervisekontrolli mugavas kohas ja ajal. Ekspresskatsete valikut laiendatakse vastavalt turunõudlusele. Meie testide ostmisel võite alati olla kindel maksimaalses täpsuses. Kõik meie tootevalikus olevad tooted vastavad Euroopa Liidu standarditele ja on nõuetekohaselt sertifitseeritud.

Meie eelised

Juhtiv ekspresskatsete kauplus Eestis

Meie lugu

Idee

Qtest’i loomisel oli meie peamiseks lähtepunktiks tõhusus ja kõrge kvaliteet kiire ja ohutu tervisekontrolli valdkonnas. Hoolikalt kavandatud tootevalik on välja töötatud koostöös Euroopa suuremate meditsiiniseadmete tootjatega. Meie tootevalik ja identifitseeritavate ainete nimekiri kasvab pidevalt, et olla kursis tööstuse viimaste suundumuste ja praeguste vajadustega.

Meie missioon

Meie eesmärk on muuta viiruste, vitamiinide, nakkuste, ravimite ja muude vajaduste testimine kiiremaks, täpsemaks ja kvaliteetsemaks. Me teeme seda, kasutades oma teadmisi, mis võimaldab meil oma tegevust täiustada ja kasvatada.

Kokkuvõte

Meie tooteid usaldavad juba paljude riikide spetsialistid – haiglad, laborid, politseipatrullid, koolid, toll ja mitmesugused ettevõtted kasutavad meie teste, sest need on kiired, usaldusväärsed ja täpsed. 

Qtest.lv veebipood on osa QPharm.

Kõik qtest.ee-s müüdavad meditsiiniseadmed ja testid on toodetud Euroopa Liidus. QPharm teeb koostööd ainult suurte Euroopa meditsiiniseadmete tootjatega, kellel on ISO 13485 sertifitseeritud tootmisliinid ja kes vastavad kõrgetele ISO 13485 standarditele. Kõigil QPharmi partneritel on laitmatu maine, mida Euroopa arstid ja laborid usaldavad.
X
Add to cart
This site is registered on wpml.org as a development site.