Privaatsuspoliitika

Qtest.lv on osa SIA QPharm-ist. See privaatsuspoliitika selgitab, kuidas meie organisatsioon kasutab teie isikuandmeid, mida me teie veebisaidi kasutamisel kogume. Teemad:
 • Milliseid andmeid me kogume?
 • Kuidas me teie andmeid kogume?
 • Kuidas me teie andmeid kasutame?
 • Kuidas me teie andmeid salvestame?
 • Turundus
 • Millised on teie andmekaitseõigused?
 • Mis on küpsised?
 • Kuidas me küpsiseid kasutame?
 • Millist tüüpi küpsiseid me kasutame?
 • Kuidas küpsiseid hallata?
 • Teiste veebisaitide privaatsuseeskirjad
 • Meie privaatsuseeskirjade muudatused
 • Kuidas meiega ühendust võtta?
 • Kuidas asjaomaste asutustega ühendust võtta?
 • Milliseid andmeid me kogume?

Meie ettevõte kogub järgmisi andmeid:

Isiku tuvastamine (nimi, e-posti aadress, telefoninumber jne)

Kuidas me teie andmeid kogume?

Te edastate suurema osa kogutud andmetest otse meie ettevõttele. Kogume andmeid ja töötleme andmeid, kui: Registreeruge veebis või tellige mõni meie toode või teenus. Täitke vabatahtlikult kliendiküsitlus või andke tagasisidet mõnel meie teadetetahvlil või e-posti teel. Kasutage või vaadake meie veebisaiti brauseri küpsiste abil.

Kuidas me teie andmeid kasutame?

Meie ettevõte kogub teie andmeid selleks, et saaksime:
 • Töötlege tellimust ja hallake oma kontot.
 • Teile meili-/tekstisõnumite saatmiseks eripakkumistega muude toodete ja teenuste kohta, mis meie arvates võiksid teile meeldida.
Kui nõustute, jagab meie ettevõte teie andmeid oma partnerettevõtetega, et nad saaksid teile oma tooteid ja teenuseid pakkuda. Google Ireland Ltd Facebook Ireland Ltd Kui meie ettevõte töötleb teie tellimust, võib ta saata teie andmed krediidiaruandlusagentuuridele ja kasutada neilt saadud teavet petturlike ostude vältimiseks.

Kuidas me teie andmeid salvestame?

Kasutame teie isikuandmete kaitsmiseks erinevaid tehnilisi ja organisatsioonilisi turvameetmeid. Teie isikuandmed on kättesaadavad piiratud arvule inimestele, ainult selleks volitatud isikutele.

Kui kaua me isikuandmeid säilitame?

Säilitame teie isikuandmeid seni, kuni me neid vajame vastavalt nende hankimise eesmärgile ja nii nagu on lubatud või määratud normatiivaktide nõuetega.

Turundus

Meie ettevõte soovib saata teile teavet meie toodete ja teenuste kohta, mis meie arvates võiksid teile meeldida, samuti meie partnerettevõtete toodete ja teenuste kohta. Google Ireland Ltd Facebook Ireland Ltd Pipedrive Ireland Limited T2R SIA Kui olete turunduse saamise lubanud, saate sellest alati hiljem loobuda. Teil on igal ajal õigus takistada meie ettevõttel teiega turunduseesmärkidel ühendust võtmast või teie andmete edastamist teistele meie ettevõtte grupi liikmetele. Kui te ei soovi enam turunduseesmärkidel ühendust võtta, kirjutage aadressile [email protected].

Millised on teie andmekaitseõigused?

Meie ettevõte soovib olla kindel, et olete täielikult teadlik kõigist oma andmekaitseõigustest. Igal kasutajal on õigus järgmisele: Juurdepääsuõigus – Teil on õigus nõuda meie ettevõttelt oma isikuandmete koopiaid. Võime selle teenuse eest võtta väikese tasu. Õigus parandada – teil on õigus nõuda, et meie ettevõte parandaks mis tahes teabe, mis teie arvates on ebatäpne. Samuti on teil õigus paluda meie ettevõttel täiendada teavet, mis teie arvates on puudulik. Õigus kustutamisele – Teil on teatud tingimustel õigus nõuda, et Meie ettevõte kustutaks Teie isikuandmed. Õigus piirata töötlemist – Teil on teatud asjaoludel õigus nõuda, et Meie ettevõte piiraks Teie isikuandmete töötlemist. Õigus esitada vastuväiteid töötlemisele – Teil on teatud asjaoludel õigus esitada vastuväiteid oma isikuandmete töötlemisele meie ettevõtte poolt. Õigus andmete teisaldatavusele – Teil on õigus nõuda, et meie ettevõte edastaks kogutud andmed teatud tingimustel teisele organisatsioonile või otse teile. Kui esitate taotluse, on meil teile vastamiseks aega üks kuu. Kui soovite mõnda neist õigustest kasutada, võtke meiega ühendust meie e-posti teel: Kirjuta meile: [email protected]

Küpsised

Küpsised on teie arvutisse paigutatud tekstifailid, mis koguvad standardset Interneti-logi teavet ja teavet külastaja käitumise kohta. Kui külastate meie veebisaite, võime küpsiste või sarnase tehnoloogia abil teilt automaatselt teavet koguda Lisateabe saamiseks külastage allaboutcookies.org.

Kuidas me küpsiseid kasutame?

Meie ettevõte kasutab küpsiseid erinevatel viisidel, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil, sealhulgas: Jääte sisse logituks Arusaam, kuidas te meie veebisaiti kasutate

Millist tüüpi küpsiseid me kasutame?

Küpsiseid on mitut tüüpi, kuid meie veebisait kasutab:
 • Funktsionaalsus – meie ettevõte kasutab neid küpsiseid, et teid meie veebisaidil ära tunda ja teie eelnevalt valitud eelistusi meeles pidada. Need võivad hõlmata keelt, mida soovite kasutada, ja asukohta. Esimese osapoole ja selle keele kombinatsioon
 • Reklaam – meie ettevõte kasutab neid küpsiseid, et koguda teavet teie veebisaidi külastuse, vaadatava sisu, jälgitavate linkide ning teie brauseri, seadme ja teie IP-aadressi kohta teabe. Meie ettevõte jagab mõnikord nende andmete teatud aspekte kolmandate osapooltega reklaami eesmärgil. Samuti võime jagada küpsiste kaudu kogutud veebiandmeid oma reklaamipartneritega. See tähendab, et kui külastate teist veebisaiti, võidakse teile näidata reklaame, mis põhinevad teie sirvimisharjumustel meie veebisaidil.

Kuidas küpsiseid hallata

Saate seadistada oma brauseri küpsiseid mitte aktsepteerima ja ülaltoodud veebisait ütleb teile, kuidas brauserist küpsiseid eemaldada. Kuid mõnel juhul ei pruugi mõned meie veebisaidi funktsioonid töötada.

Teiste veebisaitide privaatsuseeskirjad

Meie ettevõtte veebisait sisaldab linke teistele veebisaitidele. Meie privaatsuspoliitika kehtib ainult meie veebisaidi kohta, seega kui klõpsate mõnele teisele veebisaidile viival lingil, peaksite lugema selle privaatsuspoliitikat.

Muudatused meie privaatsuseeskirjades

Meie ettevõte vaatab regulaarselt üle oma privaatsuspoliitika ja postitab sellel veebilehel kõik värskendused. Seda privaatsuspoliitikat uuendati viimati 28. detsembril 2021.

Kuidas meiega ühendust võtta

Kui teil on küsimusi meie ettevõtte privaatsuspoliitika, teie kohta meil olevate andmete kohta või soovite kasutada mõnda oma andmekaitseõigust, võtke meiega ühendust. Kirjuta meile: [email protected]

Kuidas võtta ühendust asjaomase asutusega

Kui soovite kaebusest teatada või arvate, et Meie ettevõte pole teie probleemi rahuldanud, võite pöörduda Andmeriigi Inspektsiooni poole. E-post: [email protected] Aadress: Elijas iela 17, Riga, LV-1050
X
Add to cart
This site is registered on wpml.org as a development site.