Tester™ – süüfilise tuvastamise vereanalüüs

21.99

Kui teil on haavand peenisel või tupe, päraku ja/või suu ümbruses, võivad need olla esimesed märgid, et süüfilist põhjustab bakter Treponema pallidum (Tp). Süüfilis on ravitav, kuid nakkus tuleb varakult diagnoosida. Te saate kontrollida, kas olete süüfilisesse nakatunud, kasutades seda enesetestimist.

Laos (1-3 päeva tarneaeg)

Compare
SKU: 2000002 Kategooria:

Kirjeldus

01. Kiire testi tulemus

Süüfilise enesetestimise saate teha endale sobival ajal ja kogu enesetestimine võtab aega vaid mõned minutid. Tulemus on saadaval kõigest 10 minuti jooksul.

02. Lihtne, mugav ja selge kasutada

Universaalne disain võimaldab teil teha süüfilise testi 3 lihtsa sammuga – pistke sõrme, kasutage seadet vere kogumiseks ja kandke see enne vedeliku lisamist testiribale. See on lihtne, kiire ja täpne.

04. Iepakojuma saturs:
  • 1 x katseseade;
  • 1 x plastpipett;
  • 1 x kuivatuskott;
  • 1 x tilgutuspudel, mis sisaldab 1 ml lahustit;
  • 1 x steriilne lantsett steriilse vereproovi võtmiseks;
  • 1 x alkoholitampoon;
  • 1 x plaaster.
05. Süüfilise sümptomid

Süüfilis on seksuaalsel teel leviv nakkus, mida põhjustab bakter Treponema pallidum. Süüfilise sümptomid võivad sõltuvalt nakkuse staadiumist erineda:

Esmane staadium: 3 kuni 90 päeva jooksul pärast bakteriga kokkupuudet võib suguelunditel, pärasooles, pärasooles, suus või huultel ilmneda valutu, kuid väga nakkav haavand, mida nimetatakse šankriks. Šankreem võib püsida kuni 6 nädalat ja paraneda iseenesest.

Teisene staadium: Pärast šankri kadumist võivad kehal ilmneda nahalööbed ja gripitaolised sümptomid, nagu palavik, peavalu, lihasvalu ja kurguvalu.

Latentne staadium: Kui süüfilist ei ravita, võib see jääda kehasse aastateks ilma sümptomeid tekitamata.

Tertsiaarne staadium: Selles staadiumis võib süüfilis põhjustada tõsiseid kahjustusi südamele, ajule, närvisüsteemile, silmadele, luudele, liigestele ja teistele organitele, mis võib põhjustada tõsiseid terviseprobleeme ja isegi surma.