Qtest™ – Nikotiini (COT) kiirtest (5 tk)

26.50

See nikotiinitesti võimaldab tuvastada tubakatoodete, näiteks sigarettide tarbimist vaid mõne minutiga. Väga usaldusväärne ja täpne test tubaka olemasolu tuvastamiseks uriinis. Tulemused 5 minutiga. Valmistatud Prantsusmaal ISO 13485 sertifitseeritud tootmisliinidel. Nikotiini kiirtestriba põhineb immuunanalüüsil tubaka kiireks avastamiseks inimese uriinis.

Laos (1-3 päeva tarneaeg)

Compare
SKU: 100004 Kategooria: , Tags: ,

Kirjeldus

01. Kiire testi tulemus

Nikotiinitesti abil saate tulemused väga kiiresti. Saate tulemuse kõigest 5 minutiga. Positiivne vastus selles testis tähendab aktiivset suitsetamist (mitu sigaretti suitsetatud viimase 48 tunni jooksul).

02. Lihtne ja mugav kasutada

Lihtne kasutada ja väga kiire tulemus. Nikotiinitest on parim viis kiiresti välja selgitada, kas katsealune on viimase 24-72 tunni jooksul tarvitanud mingeid kootiini sisaldavaid aineid. Kotiniin on nikotiini metaboliit, mis tekib inimkehas pärast nikotiini kasutamist. Kotiniin on tunnistatud tubakasuitsu peamiseks biomarkeriks.

03. Nikotiinitesti on väga täpne

See test annab teile kiiresti aimu, kas testitav isik on kasutanud nikotiini (kotiniini) sisaldavaid aineid. Testil on kõrge laboratoorselt tõestatud usaldusväärsus (≈99%).)