Qtest™ – Marihuaana (THC) kiirtest

5.10

Uriini kanepi kiirtest annab teile võimaluse kontrollida kanepi (marihuaana, kanepi, hašiš) olemasolu teie organismis. Väga usaldusväärne ja kiire test, mis annab tulemused vaid 5 minutiga.Valmistatud Prantsusmaal ISO 13485 sertifitseeritud tootmisliinidel. THC kiirtestiriba põhineb immuunanalüüsil THC (kanepi, kanepi, hašiš) kiireks avastamiseks inimese uriinis.

Laos (1-3 päeva tarneaeg)

Compare
SKU: 100002 Kategooria:

Kirjeldus

01. Kiired ja lihtsad testitulemused

Seda on kiire ja lihtne kasutada – vaja on vaid paar tilka uriini. Sukelduge ribade otsa uriini ja 5 minuti pärast näete selgelt tulemust. Marihuaanatest näitab THC (kanepi, kanepi, hašišiši) olemasolu uriinis 2 kuni 30 päeva või isegi kauem, sõltuvalt tarbimise tasemest alates viimasest tarbimiskorrast alates viimasest tarbimiskorrast.

02. Suure täpsusega

Uriinitestid on tuntud oma usaldusväärsuse poolest ja neid kasutatakse enamikus meditsiinilaborites, haiglates ja võõrutusasutustes. THC (kanepi, kanepi, hašiš) test näitab, kas uuritavas uriinis on THC jälgi või mitte.

03. THC ulatuslik tuvastamine

Marihuaanatestiga tuvastatakse kanepi kõik vormid – kanep (kasvatatud sees või väljas), hašiš ja kanepiõli. Oluline! – See test tuvastab THC (kanepi, kanepi, hašiš) sõltumata selle kasutamise viisist:

  • Toru puhtal kujul
  • Piip tubakaga segus
  • Toru, mis on valmistatud veetoru või toru abil
  • Auruga suitsetamine
  • Süüakse, lisatakse kookidesse või muudesse toiduainetele.