SwimCount™ – Sperma kvaliteedi test

49.95

SwimCount on lihtsasti kasutatav sperma viljakuse ja kvaliteedi test koduseks kasutamiseks. See annab kiire ja täpse vastuse mehe viljakuse kohta. Teadlased, kes on töötanud viljakuse testimise valdkonnas üle 15 aasta, on välja töötanud ja patenteerinud koduse testi, mis annab täpse tulemuse mehe viljakuspotentsiaali kohta.

Laos (1-3 päeva tarneaeg)

Compare
SKU: 900001 Kategooria:

Kirjeldus

01. Mugav ja praktiline kasutada

SwimCount spermakvaliteedi testi on lihtne kasutada ja arusaadav. Kasutusjuhendis on selgelt ja üheselt mõistetavalt esitatud sammud, mida tuleb teha täpse tulemuse saamiseks.

02. Diskreetne kohaletoimetamine

Qtest.ee väärtustab privaatsust. Seetõttu toimetatakse spermakvaliteedi testisaadetised mittekirjeldavas, neutraalses pakendis otse teie koju.

03. SwimCount test on väga täpne

SwimCounti täpsus on 95%, tundlikkus 96% ja spetsiifilisus 91%.
See tähendab, et kui test näitab, et spermaproovis on vähem kui 5 miljonit progressiivselt liikuvat seemnerakku, on 96% tõenäosus, et testi tulemus on õige. Kui test näitab, et spermaproov sisaldab üle 5 miljoni progressiivselt liikuva seemneraku ühe ml kohta, on 91% tõenäosus, et tulemus on õige.

04. Tulemust on lihtne tõlgendada

Spermakvaliteedi testi tulemust on lihtne tõlgendada. Teil tuleb lihtsalt võrrelda testi tulemuse aknas kuvatavat värvi testi tõlgendusjuhendis toodud värvidega.